Narzędziownia


Witaj w narzędziowni Zrób To Lepiej Sam. Znajdziesz tutaj narzędzia, które stosuję przy różnych pracach. Jak może już zauważyłeś, to bawię się różnymi dziedzinami nauki i techniki. Raz robię coś w drewnie, raz coś destyluję, a innym razem naprawiam sprzęt elektroniczny. Dlatego ten dział jest podzielony tematycznie. Wybierz to co Ci pasuje najbardziej.

Niektóre linki w tym dziale to linki afiliacyjne. To oznacza, że klikając w ten link przechodzisz na stronę innego sklepu i możesz tam zakupić dane narzędzie. Ty nic nie dopłacasz, cena jest taka sama jakbyś wszedł do sklepu bezpośrednio. Ja natomiast otrzymuję prowizję. Jeżeli planujesz zakup jakiegoś narzędzia i chcesz mnie w jakiś sposób wesprzeć, to użyj tego linka. Będę Ci bardzo wdzięczny.

Warsztat elektronika

Oscyloskop cyfrowy Rigol DS1054

4 kanały
50MHz
W pakiecie odblokowane wszystkie funkcje dodatkowe

Stosunkowo niedrogi oscyloskop, który wprowadza na zupełnie nowy poziom możliwości pracy z elektroniką. W artykułach zobaczycie dużo zrzutów ekranowych przebiegów właśnie z tego oscyloskopu.

Zasilacz laboratorjny Korad KD3005D

Zasilacz regulowany Korad KD3005D.

Napięcie 0-30V
Prąd 0-5A
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Bardzo dobry zasilacz jak na tą cenę. Obecnie posiadam 3 szt.

Miernik UNI-T 890G

Miernik uniwersalny. Posiada wszystkie potrzebne zakresy, włącznie z mierzeniem pojemności kondensatorów i temperatury.

Warsztat stolarski

Piła stołowa Makita MLT100

Stosunkowo tania piła o dużych możliwościach. Cięcia są bardzo gładkie i bez wyrwań. Po dokładnym ustawieniu precyzja cięcia jest bardzo dobra. Oczywiście możemy do niej zrobić wiele ulepszeń: stolik, sanki, wkładka bez prześwitu i wiele innych.

Graphite 58G488

Piła tarczowa Graphite 58G488

Tania, dobra piła tarczowa. Obecnie posiadam dwie.

Graphite 58G792

Wkrętarka Graphite 58G792

Wkrętarka przewodowa, która nie wymaga ładowania akumulatorów. Często pracuje jako wiertarka i bardzo dobrze sobie radzi. Bardzo dobry wybór do prac wewnątrz pomieszczeń z dostępem do sieci elektrycznej.