O mnie


Hej – jestem Marek Smoczek. “Marcus” – tak do mnie mówią przyjaciele więc i Ty możesz. Jestem mężem i tatą chłopczyka i pracującym na etacie facetem po 30-tce. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem, ale to tu nie ma znaczenia. Moją pasją jest majsterkowanie albo DIY jak wolisz. Pomimo dostępu do wielu najnowocześniejszych technologii najwięcej radości przynosi mi praca w moim garażu. Postanowiłem użyć narzędzi, które mam i rozwijać swoją pasję czyli wytwarzanie, modyfikowanie i naprawianie różnych przedmiotów.

Wszystko zaczyna się od przygotowania kąta w garażu i zorganizowania go w warsztat. Mam nadzieję, że rozwinie się i będzie coraz lepszy. Wiem, że wiele ludzi zastanawia się nad tym samym. Może to też jesteś Ty. Jak zacząć kiedy w życiu jest tyle obowiązków? Jak można realizować swoje marzenia jeżeli nie mam na to czasu? Odpowiedź jest prosta. Jest tylko jeden dobry czas na realizację marzeń – TERAZ.

Na blogu “Zrób To Lepiej Sam” opisuję proste metody rozwiązywania napotkanych problemów technicznych. Jeżeli masz podobny problem to po prostu rób to co ja, a będzie Ci łatwiej. Jeżeli to Ci pomoże to moja misja została spełniona i jestem szczęśliwy. Jeżeli nie to napisz komentarz, i coś poradzimy.

To jest strona dla ludzi z pasją do majsterkowania, budowania, tworzenia, naprawiania, itp. Jeżeli czujesz frajdę, kiedy trzymasz narzędzia w ręce, to tu będziesz się czuł jak u siebie w domu. Podzielę się z Tobą doświadczeniem i pokażę, jak można samemu rozwiązać napotkane problemy. A może Cię zainspiruję do zrobienia czegoś o czym długo myślałeś? Pamiętaj, Twoje wykonanie jest lepsze, bo dopasowane do Twoich potrzeb i umiejętności. Ja Ci pokażę jak to wygląda w rzeczywistości. Bez cenzury. Rozwiązywanie jednego problemu odkrywa kilka innych, ale w tym właśnie cała zabawa! To tylko sprawia, że satysfakcja jest większa.